Lekarze Środa Wielkopolska

lekarz Edyta Leśniewska-Furs

63-000 Środa Wielkopolska

Z moim dzieckiem trafiłem do p.dr. Widziałem pewne obawy w oczach lekarki, ale zaufałem. Pani doktor powiedziała, że specjalizuje się w innej dziedzinie, ale zrobi co w jej mocy, by moja córka mogła być sprawna. I udało się. W Klinice w Poznaniu nie wierzyli, że to neurolog. Gratulacje.

lek. dent. Jarosław Zając

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Sportowa 3 lok. 18
63-000 Środa Wielkopolska

Świetny dentysta, poradził sobie z problemem, którego inny lekarz nie potrafił rozwiązać. Polecam każdemu, kto chce mieć wyleczone zęby.
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Róża Bochyńska

Zamojskich 28
63-000 Środa Wielkopolska

SUPER LEKARZ, UMIE WYTŁU,ACZYĆ, NIE MA PROBLEMU ZE SKIEROWANIEM NA DALSZE BADANIA

Joanna Maj

Psychiatra

Centrum Medyczne Spychalscy
63-000 Środa Wielkopolska

Świetny psychiatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. dent. Zygmunt Wietrzyński

Dział Pomocy Doraźnej
Żwirki i Wigury 1
63-000 Środa Wielkopolska

Jestem zadowolona z podejścia pana doktora do pacjenta rzetelny uprzejmy aż mi strach przed fotelem minął

lekarz Paweł Juszczak

Chirurg dziecięcy

ul. Czerwonego Krzyża 2
Środa Wielkopolska

Lekarz na 5+. Miły, uprzejmy, z taką ilością czasu ile potrzeba małemu pacjętowi , spokojnie tłumaczy rozwiewając wątpliwości zestresowanych rodziców. Lekarz jakich mało - z powołania. Godny polecenia chirurg dziecięcy.

lekarz Barbara Kwiecińska-Nasher

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

ulica Poselska 52
63-000 Środa Wielkopolska

Bardzo kompetentny lekarz pierwszego kontaktu! Wykonuje szczegółowe badania, tłumaczy swoją diagnozę, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Halina Kubale

os. Jagiellońskie 9 lok. 12
63-000 Środa Wielkopolska

Najlepsza Pani Doktor w Polsce. Dzięki wskazówkom moje dziecko siedzi, chodzi i dobrze się rozwija. Jako jedyna znalazła sposób na mojego niejadka a wcześniej na złagodzenie kolek. Żałuję, że wcześniej do niej nie poszłam. A "odwiedziłam" wielu lekarzy... Pani Doktor to "chodzące złoto" :)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wojciech Adamski

63-000 Środa Wielkopolska

Pan doktor jest profesjonalista w swoim zawodzie. Bardzo dokladnie wykonuje badania, jest kulturalnym i sympatycznym lekarzem. Polecam Pana Adamskiego kazdemu z osobna.
Opinia dodana przez: Monia

lek. dent. Radosław Nowak

ulica Ks. Weychana
63-000 Środa Wielkopolska

Leczenie kanałowe bez bólu i strachu. Najlepsza ręka do rwania, polecam Pana doktora. Pani Adą pomoc stomatologiczna również bardzo sympatyczna.

lekarz Maciej Pabiszczak

NS ZOZ "MEDICUS"- Szpital
Plac Armii Poznań 3
63-000 Środa Wielkopolska

Lekarz miły, sympatyczny, wyjaśnił i zdiagnozował na pierwszej wizycie przyczynę choroby i co ważne zlecił badania! Wcześniej nikt nie wiedział co mi jest. Teraz kolejna wizyta i być może rozwiązanie problemu. Polecam tego lekarza!
Opinia dodana przez: Renata

dr hab. n. med. Agata Czarnywojtek

Endokrynolog, Internista

Gabinet
Mieczysława Niedziałkowskiego 1
63-000 Środa Wielkopolska

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

Ryszard Stawicki

Chirurg ogólny, Ortopeda

NS ZOZ "MEDICUS"- Szpital
Plac Armii Poznań 3
63-000 Środa Wielkopolska

Ok 3 miesiące temu miałem u dr Stawickiego zabieg korekty palcy. Dwa miesiące później wchodziłem już na Kasprowy Wierch. Niesamowity profesjonalizm oraz wiedza. Zabieg był bardzo poważny ale podjąłem to ryzyko czego nie będę żałował do końca życia. W końcu mogę kupić normalne buty a dwie stopy mam o tym samym rozmiarze. Dodam jeszcze tylko, że wcześniej nosiłem 49.5 a teraz mam 47 :-) Udało się również poprawić ruchomość dużych ...
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Arkadiusz Stasiewski

Kardiolog

63-000 Środa Wielkopolska

Godny polecenia lekarz. Świetny w swoim fachu. Bardzo kompetentny. Ma odpowiednie podejście do pacjenta i wysoką kulturę osobistą.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 38355, 'name': u'\u015aroda Wielkopolska'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maria Dylewska

lek. dent. Maria Dylewska

Gabinet Stomatologiczny Maria Dylewska
Kosynierów 58
63-000 Środa Wielkopolska

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Ma bardzo krótkie terminy oczekiwania na wizytę i to na NFZ. Jest parking dla pacjentów, więc nie ma problemu z zaparkowaniem. Polecam.
Opinia dodana przez: D.

lekarz Janina Juskowiak-Kaczmarek

ul. Kosynierów
63-000 Środa Wielkopolska

Strata czasu i pieniędzy. Pani doktor robiła wielką łaskę, kiedy prosiłam aby przyjęła moje dziecko z ostrymi kolkami. Stałam pod gabinetem 40min. z krzyczącym, wijącym się z bólu dzieckiem na rękach. Na ból brzuszka zapisała silny lek (stosowany u dzieci z padaczką), który mógł uszkodzić system nerwowy!!! Kto wie jakby się to skończyło, gdybym podała ten lek!!! Kazała rozebrać dziecko w zimnym gabinecie przy uchylonym oknie (na zewnątrz minusowa temperatura) ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Bozena Szymoniak

Ortodonta

Środa Wielkopolska

Te opinie były pisane chyba przez samą Pani doktor takie ładne. Koledze przy ściąganiu aparatu tak się spieszyła iż pękł mu ząb ale to oczywiście zauważył dopiero inny dentysta na innej wizycie. Jak opowiada próchnicy też nie dostrzegła i całego zepsutego zęba też nie. Od wielu osób słyszałem, że się śpieszy no nic dziwnego kolejka długa czeka.Ale za to zawsze chwali efekty i daje miłe komplementy o rezultatach leczenia.Jedyna w ...

dr n. med. Monika Englert-Golon

CENTRUM MEDYCZNE ENG-MED Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Monika Englert-Golon
63-000 Środa Wielkopolska ul. Czerwonego Krzyża 3/1
Środa Wielkopolska

Pani doktor na wizycie może uprzejma, ale kontakt poza ogromnie utrudniony. Pani z rejestracji dramat z każdym problemem odsyła do rejestracji do Pana do Poznania. Pani doktor źle wystawiła mi L4 zamiast na ciążę kod B to dodała kod A przez co mogę dostać 80% a nie 100% tak jak się należy kobiecie w ciąży. Dogadanie o pomoc w tej sprawie jest jakby niemożliwe u tej Pani. Kobieta w ciąży ...
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Małgorzata Kizer

Alergolog, Pediatra

Sportowa 9a
Środa Wielkopolska

Żaden lekarz nie pomógł nam tak, jak p.dr.Kizer. Leczę moje alergiczne dziecko już prawie od dwóch lat. Wcześniej każdy kaszel kończył się zapaleniem oskrzeli, zatok i antybiotykiem. Teraz zapomnieliśmy o antybiotykach, wystarczają leki homeopatyczne, czasami wziewne sterydy (odpowiednio dobrane, bo wcześniej, gdy lekarz rodzinny nam je przepisywał-nie pomagały- trzeba było brać antybiotyk). Moje dziecko "odżyło", poprawiły mu się wszystkie wyniki. Ja jestem bardzo zadowolona. Nie znam lepszego lekarza. Koszt wizyty ...

lekarz Andrzej Sujkowski

Seksuolog, Ginekolog

ulica Dąbrowskiego 5
63-000 Środa Wielkopolska

Lekarz mało mówi o wszystko trzeba pytać a jak byłam w ciąży i miałam dokumenty do wypełnienia to miał problem, żeby wypisać. Dopiero jak minął termin porodu to pow., że mam mało wód płodowych
Opinia dodana przez: Dorota